KALİTE

Çertürkler Makina ,bir işleme şirketinin yüksek kapasitesi ve teknolojisiyle, bir aile şirketinden beklenecek kişisel ilgiyi ve hizmeti sunar. Son teknoloji ekipmanlara olan sürekli ilgimiz bizi her zaman ön planda tutar. Deneyimli operatörlerimiz, takım liderlerimiz ve yönetim kadromuzla en zor işlerde bile başarıya ulaşabilmemiz kapasiteye sahiptir.

Kalite Kontrol başarımızın en önemli parçasıdır, müşterilerimizin ürünlerini sektörün en iyi yapılanması işleri gereğince sürekli kontrol altında tutar. Kalite üretimde oluşur, sadece üretim sonrası ortaya çıkmaz. Üretimdeki çalışanlarımız, ürünlerin kalitesinde 0 sorumluluk altındadırlar. Müşteri memnuniyeti, organizasyonumuzun her aşamasında öncelikli hedefimizdir.

Kalite ve başarı hedeflerine ulaşmak için yönetim ve çalışanlar bir takım olarak hareket eder; Bu bizim gelecekteki başarılarımızı garanti altına alır.Kalite departmanımız içindeki çevre koşulları kontrol altında tutulmaktadır.

Departmanımız, DEA Global Performans 3 Boyutlu Koordinat lçme, profil kontur, profil projeksiyon sertlik cihazları ve yüzey pürüzlülük cihazları gibi sofistike ve son teknoloji araçlarla donatılmıştır. Bu bize geri dönüşümlü mühendislik gibi ek hizmetler de verme imkanı sağlar. Kalite kontrol raporlarımız talep halinde sunulabilir.

Firmamız DIN EN ISO-9001:2000 Kalite belgesi bulunmaktadır.